Biz

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Kimiz?

Balık Dijital olarak 2013 yılından beri amacımız, markanızın bilinirliğinin artması, dönüşüm hedeflerinin gerçekleşmesi, müşterileriyle uzun vadeli, sağlıklı ilişkiler kurması ve rekabetin yüksek olduğu dijital ortamda daima rakiplerinin bir adım önünde, ayrıcalıklı bir konumda yer alması. Markanızın potansiyeline ulaşmasına yardımcı olmak istemiyoruz. Bizim amacımız, markanızın potansiyelini yükseltmek ve o potansiyele sizinle birlikte ulaşmak. Kısacası güçlü markalarla çalışıyoruz, çünkü güçlü markalar yaratıyoruz.

Neler Yaparız?

Sunduğumuz hizmetlerle, Google Adwords maliyetlerinin azaltılması, organik trafikten elde edilecek trafiğin ve dönüşümün arttırılması, projenin teknik performansının Google kriterlerini sağlayacak şekilde iyileştirilmesi, Google algoritma güncellemesi uyumluluğunu mümkün kılınması, mobil SEO çalışmaları ile Google mobil arama sonuçlarında daha görünür hale gelinmesi gibi hedeflerin başarılmasını mümkün kılmaktayız.

Nasıl Yaparız?

Pek çok müşterimizin web sitesini, doğru SEO planlaması yaparak hedef arama kelimelerinde üst sıralara taşımayı başardık. Google başta olmak üzere, arama motorları tarafından kabul gören Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) tekniklerini kullanmaktayız. Hedefimiz, bu teknikler ile yürüteceğimiz SEO çalışmaları sonucunda elde edilecek sonuçların siteniz üzerinde kalıcı etki bırakmasıdır.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
× Whatsapp Destek