Eposta pazarlama

E-posta pazarlaması, hedef kitlenize ulaşmanın ve satışları artırmanın en etkili yollarından biridir. E-posta pazarlama hizmetimiz, başarılı e-posta kampanyaları oluşturmanıza ve yürütmenize yardımcı olacak kapsamlı bir çözüm sunar.

Strateji:

E-posta pazarlama uzmanlarından oluşan ekibimiz, markanıza ve hedeflerinize uygun bir e-posta pazarlama stratejisi geliştirmek için sizinle birlikte çalışacaktır. Hedef kitlenizi belirlemenize, bir mesajlaşma stratejisi oluşturmanıza ve e-posta şablonlarınızı tasarlamanıza yardımcı olacağız.

Kampanya yönetimi:

E-posta şablonları oluşturma ve tasarlama, kopya yazma, e-posta listelerini yönetme ve performans ölçümlerini izleme dahil olmak üzere e-posta kampanyalarınızı baştan sona yöneteceğiz. Ayrıca tüm e-posta pazarlama yasa ve düzenlemelerine uymanıza da yardımcı olacağız.

Otomasyon:

Terk edilmiş sepetler veya web sitesi ziyaretleri gibi belirli kullanıcı eylemleri veya etkinlikleri tarafından tetiklenen otomatik e-posta kampanyaları oluşturabiliriz. Bu otomatik kampanyalar size zaman kazandırabilir ve dönüşümleri artırabilir.

Metrikler ve Raporlama:

E-posta kampanyalarınızın performansını takip edeceğiz ve açılma oranları, tıklama oranları ve dönüşümler gibi ölçümler hakkında ayrıntılı raporlar sunacağız. Ayrıca verilere dayanarak e-posta kampanyalarınızı nasıl geliştirebileceğinize dair öneriler de sunacağız.

Diğer Hizmetlerimiz

İlgili Çalışmalar

E-ticaret geliştirme

Dilek Şimşek Beauty Clinic

Dilek Şimşek Beauty Clinic web sitesi, güzellik ve estetik hizmetleri sunan bir merkez olarak tasarlanmıştır. Site, kullanıcı dostu ve modern bir arayüze sahiptir. Anasayfada...