Markalaşma ve görsel tasarım

Unutulmaz ve tanınabilir bir marka yaratmak, her işte başarının anahtarıdır. Markalama ve görsel tasarım hizmetimiz, markanızın pazarda öne çıkmasına yardımcı olacak eksiksiz bir çözüm sunar.

Kavramsallaştırma:

Başarılı bir marka yaratmanın ilk adımı işinizi ve hedef kitlenizi anlamaktır. Marka değerlerinizi ve kişiliğinizi belirlemek ve hedef kitlenizle bağlantı kurmanıza yardımcı olacak bir marka stratejisi geliştirmek için sizinle yakın işbirliği içinde çalışacağız. Ayrıca rakiplerinizi belirlemek ve markanızı pazarda nasıl farklılaştıracağınızı belirlemek için araştırma yapacağız.

Tasarım Uygulaması:

Yetenekli tasarımcılardan oluşan ekibimiz, marka kimliğinizi logolar, tipografi, renk şemaları ve görseller dahil tüm kanallarda hayata geçirecektir. Markanızın kalabalığın arasından sıyrılmasına yardımcı olacak benzersiz ve görsel olarak etkileyici tasarımlar oluşturmak için en yeni tasarım yazılımlarını ve tekniklerini kullanıyoruz.

Marka Yönergeleri:

Markanızın tüm platformlarda tutarlılığını sağlamak için marka yönergeleri geliştireceğiz. Bu yönergeler, markanızın farklı ortamlarda nasıl temsil edilmesi gerektiğini belirleyecek ve logonuzun, tipografinizin, renklerinizin ve görsellerinizin kullanımına ilişkin kurallar sağlayacaktır.

Diğer Hizmetlerimiz

İlgili Çalışmalar