Tıklama başına ödeme yönetimi

Tıklama başına ödeme (PPC) reklamcılığı, web sitenize trafik çekmenin ve dönüşümleri artırmanın oldukça etkili bir yoludur. PPC yönetim hizmetimiz, başarılı PPC kampanyaları oluşturmanıza ve yönetmenize yardımcı olacak kapsamlı bir çözüm sunar.

Strateji:

PPC uzmanlarından oluşan ekibimiz, iş hedeflerinize ve bütçenize uygun bir PPC stratejisi geliştirmek için sizinle birlikte çalışacaktır. Anahtar kelime araştırması yapacağız, reklam metni oluşturacağız ve dönüşümler için optimize edilmiş açılış sayfaları tasarlayacağız.

Kampanya yönetimi:

Reklam grupları oluşturma, hedeflemeyi ayarlama ve performansı izleme de dahil olmak üzere PPC kampanyalarınızı baştan sona yöneteceğiz. Kampanyalarınızın en yüksek performansta yayınlanmasını sağlamak için sürekli optimizasyon da sağlayacağız.

Metrikler ve Raporlama:

PPC kampanyalarınızın performansını takip edeceğiz ve tıklama oranları, tıklama başına maliyet ve dönüşüm oranları gibi ölçümler hakkında ayrıntılı raporlar sunacağız. Verilere dayanarak kampanyalarınızı nasıl geliştirebileceğinize dair öneriler de sunacağız.

Diğer Hizmetlerimiz

İlgili Çalışmalar

Arama motoru optimizasyonu

FED Fizyoterapi

Fedfizyoterapi, İstanbul'da omurga sağlığı, rehabilitasyon, fizik tedavi, sporcu rehabilitasyonu, medikal masaj ve kayropraktik gibi hizmetler sunan bir klinik. Hastalar, personelin profesyonelliğini ve tedavilerin etkinliğini...
Arama motoru optimizasyonu

Kayro-Fit Fizyoterapi Danışmanlık Merkezi

Kayrofit web sitesi, fizyoterapi ve kayropraktik tedavi hizmetleri sunan bir merkez olarak tasarlanmıştır. Anasayfada, hizmetler, ekip bilgileri ve hasta memnuniyetine vurgu yapılmış. Menülerde "Hakkımızda",...