WordPress ile Avukat Sitesi Açmak

Acupressure saves a strategic market plan, realizing marketing as part of production. Focus group synchronizes directed marketing, drawing on the experience of western colleagues. The product supports a constructive strategic market plan, drawing on the experience of western colleagues.

İnternette pek çok avukat sitesini incelediğinizde mobil uyumlu olmayan, kullanımı oldukça zor avukat sitelerine denk geleceksiniz. Eski arayüzlere sahip bu web sitelerinin yerini wordpress ile oluşturulmuş, kullanıcıyı yormayan, özgün içeriklerle desteklenmiş bir web sitesiyle çok kolay bir şekilde alabilirsiniz. İnanın öyle sanıldığı kadar zor bir şey değil bu sadece sabretmeniz ve biraz zaman ayırmanız gerek. 

Öncelikle bir alan adı almalısınız

Eğer avukatsanız kesinlikle ”av.tr” uzantılı ya da ”.com” uzantılı bir alan adı almanızı öneririm. Hem daha kurumsal hem de Seo için size fayda sağlayacaktır. ”av.tr” için alan adınızı nic.tr adresinden alabilirsiniz. com için ise GoDaddy’den almanızı öneririm. 

İkinci olarak hosting almalısınız

Hosting, verilerinizin depolanmasını sağlar. Yani bir flash bellek gibi düşünebilirsiniz. Yükleyeceğiniz yazılar, görseller vs. burada tutulur ve yönlendirdiğiniz alan adından ziyaretçiye gösterilir. Hosting için müşteri ilişkileri ve kaliteli hizmet açısından Güzel Hosting’i önerebilirim. Sözlüklerde vs. kendileriyle alakalı pek çok güzel yorum bulabilirsiniz. Tabi bizimle çalışmak isterseniz de müşterilerimize hosting hizmetini ücretsiz sağladığımızı ayrıca belirtmiş olayım.

Aldığınız alan adını hostinge bağlamalısınız

Alan adını aldığınız firmanın yönetim panelinden gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra, hosting aldığınız firmanın yönetim paneline girerek CPanel’den kurulum yapmalısınız.

Kurulumu yaptıktan sonra artık WordPress’in sınırsız dünyasına girmiş bulunursunuz. Binlerce tema seçeneği sayesinde hem dilediğiniz arayüzü elde edebilir hem de hızlı ve çok daha güvenli bir web sitesine çok yüksek fiyatlar ödemeden sahip olmuş olursunuz.

Bu kadar kolay artık bir web siteniz var ve buradan her gün binlerce internet kullanıcısına erişebilirsiniz.

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek