Bursa Web Tasarım | Nilüfer Web Tasarım | İnegöl Web Tasarım

Bursa Web Tasarım

Bursa Web Yazılım ve Tasarım, İnternet Site Tasarımı, Hosting, Domain Hizmeti sunan uzman web tasarımcı ekibimizle ; firmanızın, ürün ve hizmetlerini web dünyasında en doğru şekilde temsil etmenizi ve ihtiyacınız olan kurumsal web site hizmetlerini Bursa Web Uzmanı ekibi olarak en kaliteli ve en uygun web tasarım fiyatlarını siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Bir projeniz var ya da mevcut işletmeniz için bir internet mağazası oluşturmak istiyorsanız; işletmeniz internet görünürlüğünü arttırarak müşteri kitlenizi büyütmeyi planlıyorsanız doğru adrestesiniz.

Bursa Web Tasarım Uzmanı

Bursa ve çevre illerinde  faaliyet gösteren firmalar için; Kurumsal İnternet Sitesi, E-Ticaret Sitesi/Online Satış, Haber Siteleri, Kişisel Bloglar, Firma Rehberi Siteleri, Ürün Tanıtım siteleri, İlan Siteleri, Bireysel İnternet Sitesi, Köy ve Dernek siteleri, Sanayi ve Kooperatif Siteleri nin yanı sıra Google Kayıt, Google Haritalarına Kayıt, Google Firma Rehberlerine Kayıt, Google AdWords Reklamları, Google Analytics Ziyaretçi İstatistikleri , vb. Kurumsal Web Tasarım ve Google Hizmetleri vermektedir.

Balık Web Tasarım ve diğer kurumsal hizmetlerini almak, veya bilgi edinmek için Whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Bursa Web Hizmetleri yapan Balık Dijital profesyonel Web tasarımcı ve grafiker ekibiyle; firmanızın ihtiyacı olan Google Uyumlu Web Siteleri tasarlar; Web Sitesi Güncelleme, Web Sitesi Yapma, Domain – İsim Tescil, Hosting-Barındırma Hizmeti Grafik ve Diğer Web Tasarım Hizmetlerini Özenle Yapmaktadır.

Bursa Web Yazılım

Bursa Web Uzmanı alanında profesyonel olarak çalışan birçok uzman freelancer’ın bir araya gelmesi ile oluşan bir ekiptir. Amacımız en iyi hizmeti sizlere ulaştırmak. Son derece önemli olan işletmenizin reklamını internet ortamında oluşturabilmenizde internet sitenizi kurabilmenizde yardımcı olmak isteriz. Hızla değişen ve sürekli gelişen teknoloji dünyasını yakından takip ederek müşteri odaklı çözümlerle alanında uzman kadromuz görsel tasarımları inovatif fikirleri ile birleştirerek müşterilerimize sunuyoruz.

Bursa Web Geliştirme olarak verdiğimiz tüm hizmetlerin tüm aşamalarında müşterilerini haberdar etmektedir. Geliştirdiğimiz projelerde müşterilerimizin marka değerini göz ardı etmiyoruz ve bizde artı bir değer katmak isteriz. Koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz bu doğrultuda sadece proje teslimi değil danışmanlık da veriyoruz, müşterilerimizi projeleriyle baş başa bırakmıyor yol haritası sunuyoruz.

Bursa SEO uzmanı

Google gibi arama motorlarının algoritmalarındaki gelişmelerini her an takipteyiz. SEO uyumlu web sitesi ve web tasarımlarının altyapısını SEO uyumlu olarak geliştirmekteyiz. Bu sayede müşterileriniz Google gibi arama motorlarından sitenize kolayca ulaşabilirler. İnternet dünyasının en arka sokaklarında kaybolan bir web sitesi olmak yerine işlek bir caddede müşterilerine hızlıca ulaşan bir web sitesi olduğunu düşünün. Google’da sizlerin sunduğu ürün veya hizmetleri arayan kişiler sizleri kolaylıkla buluyor. Web sitenizi dilerseniz Google reklam hizmetimizle sizlerin ürün ya da hizmetinizi internette arayanlarla buluşturabiliriz. İnternet sitesi yapan veya yaptıran firmaların en büyük hatalarından biri sadece web sitemiz olsun diye yapılan sitelerdir.

Sadece sizin bileceğiniz ve ziyaret edeceğiniz bir web sitesi kaybedilmiş para ve vakitten ibarettir. Yapılan web sitesi ilgili firmanın bulunduğu ve hitap ettiği kesime göre arama motorlarında ve sosyal medyada bulunabilen müşterisine ulaşan ve para kazandıran bir site olmalıdır.

Verdiğimiz hizmetler

-Yönetilebilir ve Dinamik Web Siteleri

-SEO Uyumlu Web Siteleri

-Sosyal Medya Danışmanlığı

-İç ve Dış SEO çalışmaları

-Rakip Analizleri

-Google Reklamları Danışmanlığı

-Domain ve Hosting hizmeti

-Dijital pazarlama fikirleri

-Google reklamları

-Alan adı hizmeti

 

Bursa ve ilçelerinde Web Tasarımhizmeti sunan kadromuz; Her Gün Değişen ve Hızla Büyüyen Web Teknolojilerini yakından takip ederek ve Müşteri Potansiyelini Hızla geliştirerek, ‘Müşteri Memnuniyeti’ misyonuna sahip bir Webtasarım Firmasıdır, Web Tasarım alanınında Sektörel Firma ve Kurumlara Profesyonel Web Hizmetleri Sunmaya Devam Etmektedir.

Bursa Web Tasarım size vereceği profesyonel web tasarımı hizmetleri ile daha fazla müşteri kaybı yaşamanızın önüne geçecektir. Web tasarımcı arkadaşlarımızın sizin için en uygun web dizaynına karar vererek size eşsiz bir web tasarımı yapacaklardır. Web tasarımı ücretlerimiz verdiğimiz hizmet kalitesiyle mukayese edildiğinde son derece uygundur.

Tecrübelerimize göre başarılı bir web tasarımı projesi için;

* Müşteriyi iş ortağı olarak gören bir anlayış;
* Başarıya odaklanma;
* Uzmanlık
* Tecrübe
* Takım çalışması;
* Müşterinin ve sektörünün kapsamlı analizi;
* Stratejik planlama ve iş modeli oluşturma;
* Hızlı uygulama, gerekir.

Siz de daha fazla vakit kaybetmeden hemen bizi arayarak kaliteli bir web sitesi tasarımına sahip olabilirsiniz.

Değerli Müşterimiz Bizimle İrtibata Geçerek Projeniz Hakkında Bilgi ve Fiyat Teklifi Alabilirsiniz 

 

 

Wix Müşteri Hizmetleri | Wix Destek Türkiye

Wix Müşteri Hizmetleri

Değerli okurlarımız merhaba, ziyaretçilerimizden gelen talep üzerine böyle bir içerik oluşturma gereği duyduk. Çok fazla soru olduğunu görünce yanıtlayalım istedik. Wix’in henüz Türkiye’de bir müşteri iletişim merkezi bulunmamaktadır. Bu yüzden para iadesi ya da teknik destek konusunda Şikayetvar adresinde de görülebileceği gibi çok fazla problem yaşanmaktadır. Bu yüzden sizlere önerimiz eğer Wix’in tam anlamıyla nasıl kullanıldığını bilmiyorsanız alternatif sistemler aramanızdır.

Wix Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Birçok ülke için telefon numarası mevcut olmasına rağmen takip ettiğimiz kadarıyla Türkiye için henüz bir iletişim numarası paylaşılmamıştır. Destek hizmeti Sık Sorulan Sorular sayfası ve dökümantasyondan oluşmaktadır.

İşletmeniz ya da hayaliniz için bir web sayfası kuracaksanız iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel araçlarla işinizin potansiyelini ölçelim, ilk online  toplantı için bize ulaşabilirsiniz.

Wix Site Kurma | Wix ile Site Kurma Ücretli Mi? Ücretsiz Mi? (Çözüldü)

Wix site kurma ücretsiz mi?

Wix kullanarak site kurmak ücretsizdir. Ancak ekstra birçok özellik eklemek ya da tasarımı tamamen özelleştirmek istediğinizde ücretli planları seçmek durumundasınız.

Wix ile site nasıl yapılır?

Wix.com adresi üzerinden yapmak istediğiniz iş için en uygun planı seçtikten sonra başlayabilirsiniz. Profesyonel destek almak alternatif sistemler kullanarak işinize bugün başlamak istiyorsanız, uzman desteğimiz için iletişime geçerek referanslarımızı inceledikten sonra başlayabilirsiniz.

Wix ücreti ne kadar?

Yazının önceki bölümünde de bahsettiğim gibi profesyonel planlar için wix ücretlidir. Genellikle, bir yıllık abonelik ya da aylık abonelik modelleri kullanıma sunulmaktadır. Aylık planla başlamınızı önersem de şayet tamamen özelleştirilebilir bir proje düşünüyorsanız satın almadan önce bize ulaşmanızda fayda var.

Wix ile e ticaret sitesi kurulur mu?

Evet. Wix ile e-ticaret sitesi kurabilir hatta ödeme entegrasyonları da kullanabilirsiniz. Ancak diğer tüm maddelerde bahsettiğim gibi şayet ilk defa e-ticareti deneyimleyecekseniz kullanacağınız sisteme karar vermeden önce muhakkak işiniz için en uygun sistemin tercih edilmesi için uzman desteğimize başvurmanızı öneririz.

Wix ile nasıl para kazanılır?

İster bir blog kurup satış ortaklığı linklerinizi paylaşarak kazanabilirsiniz. İsterseniz de bir ürün belirleyerek bunun satışı için e-ticaret paketi tercih ettikten sonra para kazanabilirsiniz.

Doğru tercih nasıl yapılmalı?

Yapacağınız işe karar vermeden önce o işin internetteki hacmi, yani müşteri potansiyeliniz hakkında bilgi sahibi olmalı sonra karar vermelisiniz. Kullandığımız araçlar sayesinde sektörünüz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, doğru bir şekilde başlayabilirsiniz. Reklam bütçenizi, sistem bütçenizi en doğru şekilde kullanmalısınız.

İlk toplantı için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

WordPress Seo Uzmanı | Eğitim Satın Al

WordPress SEO çalışması nedir? Sorusu bu yazılımı kullanan herkesin sorduğu bir sordur. Bazı eklentileri kullanarak sitenizde yükseliş elde etmeye çalışıp, başarılı olamıyorsanız, bu yazımızı okuyarak işleri biraz daha kolay hale getirebilirsiniz.

WordPress; günümüzde dünyanın en çok kullanılan site yazılımı altyapısıdır. Kullanıcı dostu olmadığı iddia ediliyor olsa da, bu kadar gelişmiş özelliklerin sunulduğu benzeri bir yapı daha bulunmadığından, hali hazırda sistem rakipsiz konumda yer alır. En yakın rakibi Joomla, bugünlerde sektörden çekilmeyi düşünüyorken, daha önce blogspot sistemini yazılım olarak piyasaya sürmeyi düşünen Google çoktan bundan vazgeçti bile.

Dünya çapında yüz binlerce geliştiricisi olan ve hali hazırda bir şirket formunda alt kodlarını lisanslayan WordPress, Google ve diğer arama motorlarının da en sevdiği site yazılımıdır. Her ne kadar ağır kaynak kodlarına ve ciddi miktarda veri tabanı kullanım oranına sahip olsa da, her zaman güncel ve güvenilir bir site yazılımı olarak Google’ın öncelik verdiği yazılımdır. Tabii wordpress seo yapılmadan öne çıkar demek mümkün değildir. WordPress seo çalışması oldukça gerekli bileşenleri kapsar ve aslında bu yapılmazsa diğer herhangi bir siteden daha önde olma durumu da yoktur.

Temel WordPress SEO Hizmeti Neleri  Kapsar ?

Temel wordpress seo ayarları, sitenizin efektif çalışması için yapacağınız ayarlardır. Bunları bir SEO uzmanı sizin için yapabileceği gibi, siz de belli bir düzeyde deneyim elde ettikten sonra bunu yapabilirsiniz. Ancak dikkatli olmalı ve sitenize ayar yapmaya çalışırken mevcut yapıyı bozmamalısınız.

 • Url Yapısı

WordPress kullanımı size url parametrelerini kolayca değiştirebilme olanağı sunar. Kalıcı bağlantılarınızı ayarlar kısmında yer alan kalıcı bağlantılar linkinden değiştirebilir, “slug” birimlerini istediğini şekilde listeleyebilirsiniz. Ayrıca burada nasıl bir ayar yapmış olursanız olun, sayfa veya blog metnini gönderirken, kalıcı bağlantı ismini değiştirebileceğiniz bir kısım da size sunulur.

Bu sayede metnin içeriği ilgili bir sayfa url yolu sunabilir ve sitenizin daha efektif biçimde listelenmesini sağlayabilirsiniz.

 • Kategoriler

Her sitede kategori yer almayabilir. Örneğin bir firma tanıtım sitesinde yalnızca beli başlı kurumsal sayfalar yer alır ve katalog bir site olarak bu sitenin çok karmaşık bir yapısı olmayabilir. Ancak ürün ve hizmetler gibi birkaç kalemin dahi sisteme giriş yapması, sitede kategori ayarlamalarının yapılmasını gerekli hale getirir.

En yaygın hata, kategori isimleri ile ürün ve hizmetlerinin isimlerinin aynı olmasıdır. Bu noktada arama motoru siteyi nasıl işaretleyeceğini bilemek ve çoğunlukla bu siteleri bütünüyle reddeder. Örneğin; seo hizmetleri sunan bir firmanın kategori ağacı şu şekilde olmamalıdır;

SEO Hizmetleri>Seo>Seo Hizmetleri – WordPress

Bu durumda site indekslenirken sistem atanmış olan slog değerlerinin hangisini öne çıkaracağını bilemez. Bu yapıda doğru kurgu;

SEO>Seo Hizmetleri>Wordpress Seo hizmetleri

şeklinde olmalıdır. Ayrıca bu kategorilerin içerisinde konuşlanacak sayfaların isimlerinin de kategorilerle aynı olmaması da hayati öneme sahiptir.

 • Sayfalar

WordPress’te sayfalar sitenin statik bileşenleridir. Sayfalar, google’a ana materyal olarak sunulur. Sitenizin ne ilgili olduğu, hizmet veya çalışma alanı, iletişim bilgileri, kurumsal bilgileri ve ana sayfası gibi birimlerin tamamı sayfa olarak tanımlanır. Anahtar kelimelerinizin işaretlenmesi gereken landing page birimleri de sayfalar içerisinde yer alır. Bu bakımdan sayfalar geliştirilirken, seo parametrelerine olağanüstü önem verilmeli ve kategoriler içerisindeki kullanım özellikleri hassasiyetle ayarlanmalıdır.

 • Blog Yazısı

Blog; sitelerin konuları ile ilişkili genel bilgileri yayınladıklar sayfalardır. Bu sayfalar için birer güncedir demek de doğru olabilir. Ancak google buna büyük önem verir. Düzenli blog yayını yapan siteler öne çıkarılır ki, sitede bir blog kısmını tesis etmek günümüz seo kriterleri itibariyle bir zorunluluk durumundadır. Elbette yayınlayacağını her blog yazısının seo kurallarına uygun olmasını da sağlamalısınız.

 • Görsel

Görsel, web sitesi için en önemli içerik bileşenlerinden birsidir. Görsellerin özgün kullanımı ve elbette meta alt kodlarının doğru biçimde girilmesi, sitenizin arama motoru sonuçlarında yükselmesini sağlar. Burada optimizasyon kavramını da unutmamak gerekir. Sitenizdeki içeriğin çok yüksek veri hacimlerine sahip olması doğru değildir. WordPress seo kriterleri içerisinde en önemli kalemlerden birisi budur.

 • Görsel Optimizasyonu

Resimler, kullanıcının göremediği birçok detaya sahiptir. Bunlar resmin işlenmesinde ve photoshop gibi yazılımlarla geliştirilmesini sağlar. Metinleri bu geniş pixel aralıkları ile sitenizde kullanmanıza gerek yoktur. Sitenizde 1MB yer kaplayacak bir görseli optimize ederek 50KB değerine dahi düşürebilirsiniz. Görüntü kaybı yaşamadan sıkıştırma yapabileceğiniz eklentilere wordpress eklenti mağazasından erişebilirsiniz.

 • Meta Açıklama

Meta açıklamaları ve anahtar kelimelerin girilmesi, sadece wordpress için değil, tüm siteler için gereklidir. Ancak wordpress bunu için sabit bir araç sunmaz. Meta verilerini girebilmek için eklenti kullanmanız gerekecektir.

 • Başlık Kullanımı

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, sitenizin slug değerlerini wordpress seo kriterlerine uygun biçimde sayfanızı yayınladığınız kısımda yapabilirsiniz. Bu sayede içerikle tam uyumlu başlıklar kullanabilirsiniz.

 • Site hızlandırma

WordPress kullanıcılarının en çok yakındıkları husus; sitelerin yavaş olmasıdır. Bu wordpress’in sahip olduğu teknoloji itibariyle son derece normaldir. Sitenizi daha güçlü bir sunucuda barındırmanın yanında, hızlandırma eklentileri kullanarak daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

WordPress SEO Çalışmasında Kullanılacak Eklentiler

WordPress’in kullanıcılara sunduğu en önemli avantajlardan birisi, kuşkusuz bir çok eklentiyi saniyeler içerisinde edinebiliyor olmaktır. Sitenizin seo özelliklerini geliştirebileceğiniz, hızlandırma ve diğer optimizasyonları yapabileceğiniz birkaç eklentiden bahsedelim.

 • Yoast Seo

Dünyada en çok kullanılan seo eklentisidir. Birçok özelliği kolayca yapabilmeyi sağlar. İçerisinde site haritası gibi bazı detayları da sunarak işleri sizin için kolaylaştırır.

 • WordPress Total Seo

Yoast kadar olmasa da hayli popüler bir araçtır Biraz daha karmaşık özelliklere sahip olmakla birlikte, sitenizin seo ayarlarını hızlı biçimde yapabileceğiniz bir eklentidir.

 • Litespeed Cache

Site hızlandırma dendiğinde, eğer bir litespeed sunucu üzerinde çalışıyorsanız bundan daha etkilisi yoktur. Dünyanın en gelişmiş sunucu altyapısı olan litespeed , kullanıcılarına oldukça hızlı bir deneyim unar.

 • WP Fastest Cache

Bir kısmı Premium özelliklerle donatılan bu hızlandırma plugini, temel düzeyde sitenizi hızlandırabileceğini özellikleri ücretsiz olarak sunar. Hatta sistemin ücretsiz bir CDN servisi dahi vardır.

 • Smush

WordPress’in en çok kullanılan görsel sıkıştırma eklentisidir. Smush küçük sitelere belli miktarda resmi ücretsiz sıkıştırma özelliği sunarken, kayıpsız sıkıştırma ve çok sayıda görselin sıkıştırılması için ücret almaktadır.

WordPress SEO Hizmeti satın alırsanız sitenize ne gibi çalışmalar yapılacak?

 • Uzman kişi tarafında sitenize özgün ve kaliteli içerikler girilecek.
 • Sitenizdeki sayfaların optimizasyonu yapılacak.
 • Site içi SEO çalışmaları yapılıp, sitenizin tamamen SEO uyumlu hale gelmesi sağlanacak.
 • Sunucu takibinin yapılması ve sitenin verimli biçimde çalışmasının sağlanması
 • Site dışı optimizasyon ile sitenizin dışarıdan fark edilmesini sağlayacak.
 • Uzman kişi sitenizde yapılan çalışmaları ve gözle görülen ilerlemeyi raporlayıp size verecek.
 • Sitenizin Google tarafından fark edilip üst sıralara çıkmasına yardımcı olacak.
 • Sektörünüzün anahtar kelime analizinin yapılması ve gereksinimlerin tespit edilmesi
 • Doğru şekilde meta açıklamaları ve etiketleri girecek.
 • Sektörde iyi firmalar ile backlink çalışması yapacak.
 • Sosyal medyada yapılan paylaşımlarla sitenize katkı sağlayacak.
 • Etkileyici ve uyumlu tanıtım yazılarıyla yayın yapacak.
 • Sayfaların görsel ve diğer medya içeriğinin seo uyumlu hale getirilmesi
 • Sitenizdeki css ve javascript dosyalarını SEO için uyumlu hale getirecek.
 • Etkili olabilecek her türlü eklentinin kurulumunu sağlayıp kullanacak.
 • SEO algoritmasında meydana gelen değişikliklerin uygulanması
 • WordPress web sitenizin hızlandırılması yapılacak.
 • Web sitenizin türkçeleştirilmesi sağlanacak

WordPress SEO hizmeti satın alımlarınızda dikkat etmeniz gereken kısımlar, sizler için listelediğimiz bu kısımda yer almaktadır. İdeal bir WordPress SEO hizmeti sunan uzman sitenize bu ve bunun gibi bir çok detaylı çalışmalar yürütecek ve bu çalışmalar doğrultusunda sitenizin istediğiniz kısımlara çıkmasında sizlere büyük bir katkı sağlayacaktır.

WordPress SEO hizmeti hafife alınacak bir iş kesinlikle değildir. İş için doğru firmayı seçmeniz yatırımınızda ve sitenize yapılacak çalışmalar adına etkili bir rol oynayacaktır. İşi teslim ettiğiniz uzman yapacağı küçük bir aksaklık ile sitenizi teslim etmeden önceki halinden de kötü bir noktaya sürükleyebileceği gibi ayırdığınız bütçenizin de yok olmasına sebep olabilmektedir.

Markalar, şirketler, kurumsal ve e-ticaret site sahipleri WordPress alt yapılı internet sitelerinde WordPress SEO hizmetine ihtiyaçları sürekli olarak doğmaktadır. Bu alanda yapacakları doğru bir uzman seçimi ve işin nasıl yapılacağı adına alacağı ön bilgiler işi teslim etmesinde oldukça etkin bir rol oynayacaktır. İşin iyi bir şekilde müşteriye teslim edilmesi uzmanların ilk dikkat edeceği konu olmalı ve işin başarılı bir şekilde teslimatı da müşterilerin daima olarak aynı uzman ile çalışmasına sebep olacak ve piyasada iyi bir ünvan kazanmasına sebep olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

WordPress Seo Nedir?

WordPress Seo, arama motorlarında web sitenizin iyi yerlere gelmesini sağlayacak çalışmalar bütünüdür. WordPress tabanlı sitenizi arama motorlarının istediği şekilde yapılandırmanıza yardımcı olan çalışmalar bütünüdür. Bu çalışmaların tamamı WordPress Seo eklentileriyle gerçekleştirilir.

WordPress Seo Eklentisi Nedir?

WordPress eklentiler bakımından kullanıcılarına ücretli ve ücretsiz birçok kolaylık sağlar. Seo web siteniz için arama motorlarında üst sıralara çıkmanızı sağlayan çalışmalar bütünüdür. WordPress Seo çalışmaları sistemde yer alan özel eklentiler sayesinde oluşturulur. Bu eklentiler ücretli ve ücretsiz olarak tercih edilebilir.

WordPress Seo Hizmeti Nedir?

WordPress Seo hizmeti, web sitenizin Google ve Yandex gibi arama motorlarında üst sıralara çıkmasına yardımcı olacak arama motoru optimizasyonu çalışmalarıdır. Seo çalışmaları WordPress tabanlı sitelerde özel eklentiler üzerinden sürdürülür.

WordPress Seo Çalışması Ne Kadar Sürer?

WordPress Seo çalışmalarının süresi site içi Seo, site dışı çalışmalar, anahtar kelime rekabeti, rakiplerin çalışmaları ve hizmet verdiğiniz sektöre göre değişir. İki ile altı ay arasında farklı sürelerde WordPress Seo çalışmaları yürütülebilir.

WordPress Seo Eğitimi Neleri Kapsar?

WordPresss Seo eğitimi sürecinde web siteniz için uygun temayı seçmek, site içi ve site dışı optimizasyonları yapmak, Seo uyumlu içerik oluşturmak gibi süreçleri kapsar. Ayrıca site haritası oluşturma, CDN kullanımı, web sitesi tasarımı gibi WordPress tabanlı sitelerdeki birçok konuyu kapsamaktadır.

WordPress Seo Uyumlu Tema Nasıl Seçilir ?

Bir web sitesi oluşturup WordPress alt yapısını kurduktan sonra sıra tema seçimine gelir. WordPress Seo uyumlu temanız her türlü cihazla uyumlu, iyi kodlanmış, açılış ve dolum hızı yüksek bir tema seçmelisiniz. Tasarımdan ziyade temanızın Seo uyumlu olması arama motorlarında üst sıralara çıkması açısından daha önemlidir.

Bitcoin Yasaklandı Mı? Bitcoin Türkiye’de Yasaklandı mı? Resmi Gazete

Bitcoin ile ödeme ve alışveriş Türkiye’de yasaklandı.

Resmi Gazete Metni

 

 

ÖDEMELERDE KRİPTO VARLIKLARIN KULLANILMAMASINA DAİR YÖNETMELİK

Amaç ve kapsam

MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin amacı, ödemelerde kripto varlıkların kullanılmamasına, ödeme hizmetlerinin sunulmasında ve elektronik para ihracında kripto varlıkların doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmamasına ve ödeme ve elektronik para kuruluşlarının kripto varlıklara ilişkin alım satım, saklama, transfer veya ihraç hizmeti sunan platformlara veya bu platformlardan yapılacak fon aktarımlarına aracılık etmemesine ilişkin usul ve esasların belirlenmesidir.

Dayanak

MADDE 2 – (1) Bu Yönetmelik, 14/1/1970 tarihli ve 1211 sayılı Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Kanununun 4 üncü maddesinin üçüncü fıkrasının (I) numaralı bendinin (f) alt bendi ile dördüncü fıkrası ve 20/6/2013 tarihli ve 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanunun 12 nci maddesinin üçüncü fıkrası ile 18 inci maddesinin altıncı fıkrasına dayanılarak hazırlanmıştır.

Ödemelerde kripto varlıkların kullanılmaması

MADDE 3 – (1) Bu Yönetmeliğin uygulanmasında kripto varlık, dağıtık defter teknolojisi veya benzer bir teknoloji kullanılarak sanal olarak oluşturulup dijital ağlar üzerinden dağıtımı yapılan, ancak itibari para, kaydi para, elektronik para, ödeme aracı, menkul kıymet veya diğer sermaye piyasası aracı olarak nitelendirilmeyen gayri maddi varlıkları ifade eder.

(2) Kripto varlıklar, ödemelerde doğrudan veya dolaylı şekilde kullanılamaz.

(3) Kripto varlıkların ödemelerde doğrudan veya dolaylı şekilde kullanılmasına yönelik hizmet sunulamaz.

Ödeme hizmetlerinin sunulmasında ve elektronik para ihracında kripto varlıkların kullanılmaması

MADDE 4 – (1) Ödeme hizmeti sağlayıcıları, ödeme hizmetlerinin sunulmasında ve elektronik para ihracında kripto varlıkların doğrudan veya dolaylı olarak kullanılacağı bir şekilde iş modelleri geliştiremez, bu tür iş modellerine ilişkin herhangi bir hizmet sunamaz.

(2) Ödeme ve elektronik para kuruluşları, kripto varlıklara ilişkin alım satım, saklama, transfer veya ihraç hizmeti sunan platformlara veya bu platformlardan yapılacak fon aktarımlarına aracılık edemez.

Yürürlük

MADDE 5 – (1) Bu Yönetmelik 30/4/2021 tarihinde yürürlüğe girer.

Yürütme

MADDE 6 – (1) Bu Yönetmelik hükümlerini Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı yürütür.

Elementor Pro Kullanımı | WordPress Elementor Menü Ekleme Full Kurulum Hizmeti

Elementor nedir? 

Elementor, WordPress için sürükle ve bırak sayfa oluşturucusudur. Bu eklenti, görsel bir düzenleyici kullanarak güzel sayfalar oluşturmanıza yardımcı olur. Hızlı bir şekilde dinamik web siteleri oluşturmanız için tasarlanmıştır.

Bu WordPress eklentisi, hepsi bir arada bir çözümdür – web sitesi tasarımınızın her bölümünü tek bir platformda kontrol etmenize izin verir. Web sitenizi hareket efektleri, çoklu yazı tipleri ve geliştirilmiş arka plan resimleri ile markanıza uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

Neden Elementor Kullanmalısınız

Elementor, ekibinizdeki her tür profesyonel için çalışır. Teknoloji konusunda bilgili değilseniz, görsel düzenleyici size düğmeler, yıldız derecelendirmeleri ve ilerleme çubukları gibi içerik oluşturmak için 90’dan fazla pencere öğesinden herhangi birini sürükleme esnekliği sağlar. Geliştiriciler için, komut dosyası optimizasyonu, özel öznitelikler ve geri alma sürümleri ile hala en çok tercih edilen bir platformdur.

Elementor ile Neler Yapabilirsiniz?

Elementor, web sitenizin tamamından belirli açılış sayfalarına kadar her şeyi oluşturmak için etkili bir araçtır. Satış sayfaları, promosyon sayfaları ve hatta özel formlar tasarlayabilirsiniz. Hayal edebiliyorsanız, bu platform WordPress web siteniz için herhangi bir sayfa tasarlamanıza yardımcı olabilir.

Elementor Nasıl Kurulur

Diğer WordPress eklentileri gibi, Elementor’u yüklemek de hızlı ve basittir.

WordPress Dashboard üzerinden yükleme

 • Kontrol panelinizden Eklentiler> Yeni Ekle’yi tıklayın .
 • Arama alanına Elementor yazın ve Elementor Sayfa Oluşturucu’yu bulun.

 

WordPress Elementor Nasıl Kullanılır

BESIR KURT

8 dk okuma süresi

WordPress Elementor Nasıl Kullanılır birkaç on yıl önce, bir web sitesi oluşturmak, geliştiriciler, metin yazarları ve proje yöneticileri arasında çok fazla gidip geldi. Web sitenizde birkaç basit değişikliğin güncellenmesi aylar sürdü.

Günümüzde, ilgi çekici web siteleri oluşturmak için nasıl kod yazılacağını bilmek gerekli değildir. Elementor gibi sayfa oluşturucular, kodlayıcı olmayanların istedikleri herhangi bir WordPress web sitesini oluşturmalarını çok kolaylaştırır.

Elementor nedir?

Elementor, WordPress için sürükle ve bırak sayfa oluşturucusudur. Bu eklenti, görsel bir düzenleyici kullanarak güzel sayfalar oluşturmanıza yardımcı olur. Hızlı bir şekilde dinamik web siteleri oluşturmanız için tasarlanmıştır.

Bu WordPress eklentisi, hepsi bir arada bir çözümdür – web sitesi tasarımınızın her bölümünü tek bir platformda kontrol etmenize izin verir. Web sitenizi hareket efektleri, çoklu yazı tipleri ve geliştirilmiş arka plan resimleri ile markanıza uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

Neden Elementor Kullanmalısınız

Elementor, ekibinizdeki her tür profesyonel için çalışır. Teknoloji konusunda bilgili değilseniz, görsel düzenleyici size düğmeler, yıldız derecelendirmeleri ve ilerleme çubukları gibi içerik oluşturmak için 90’dan fazla pencere öğesinden herhangi birini sürükleme esnekliği sağlar. Geliştiriciler için, komut dosyası optimizasyonu, özel öznitelikler ve geri alma sürümleri ile hala en çok tercih edilen bir platformdur.

Elementor ile Neler Yapabilirsiniz?

Elementor, web sitenizin tamamından belirli açılış sayfalarına kadar her şeyi oluşturmak için etkili bir araçtır. Satış sayfaları, promosyon sayfaları ve hatta özel formlar tasarlayabilirsiniz. Hayal edebiliyorsanız, bu platform WordPress web siteniz için herhangi bir sayfa tasarlamanıza yardımcı olabilir.

Elementor Nasıl Kurulur

Diğer WordPress eklentileri gibi, Elementor’u yüklemek de hızlı ve basittir. Bunu yapmanın iki yolu var.

Elementor.com üzerinden yükleme

 • Elementor.com’a gidin ve Ücretsiz İndir’i tıklayın.
 • Açılır penceredeki metin kutusuna e-posta adresinizi girin.
 • Ardından Abone Ol ve İndir’i tıklayın.
 • WordPress kontrol panelinizde Eklentiler> Yeni Ekle’ye gidin.
 • Eklentiyi Yükle’yi tıklayın ve Elementor için indirdiğiniz .zip dosyasını seçin.
 • Şimdi Yükle’yi ve ardından Eklentiyi Etkinleştir’i tıklayın.

WordPress Dashboard üzerinden yükleme

 • Kontrol panelinizden Eklentiler> Yeni Ekle’yi tıklayın .
 • Arama alanına Elementor yazın ve Elementor Sayfa Oluşturucu’yu bulun.
WordPress panosuna Elementor nasıl kurulur
 • Şimdi Kur seçeneğine tıklayın . Kurulumdan sonra Etkinleştir’e tıklayın.

WordPress’te Elementor Nasıl Kullanılır

Elementor ile tasarım vizyonunuzu alıp gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Canlı düzenleme, her bir öğeyi tasarlarken görüntülemenize izin vererek süreci ağrısız hale getirir. Elementor düzenleyiciyi inceleyelim.

Elementor Düzenleyicinin Hızlı Turu

Elementor, kullanıcılar için sezgisel bir tasarım sunar. Böylece birkaç dakika içinde editörün temellerini öğrenebilirsiniz.

Yeni başlayanlar için, Elementor düzenleyicisine WordPress panonuzun sol tarafından erişebilirsiniz.

Veya yeni bir sayfa veya gönderi oluştururken Elementor ile Düzenle’yi tıklayabilirsiniz.

Elementor ile yeni gönderi nasıl düzenlenir

Sürükle ve bırak özellikleri, düzenleyicinin sol tarafında bulunur. Sayfalarınızı özelleştirmek için belirli widget’lar arayabilirsiniz. Başlık veya resim galerisi gibi temel öğeler arasından seçim yapın veya animasyonlu başlıklar ve referans atlı karıncaları gibi daha gelişmiş öğeleri keşfedin.

nasıl-kullanılır-Elementor-sürükle ve bırak-özellikleri

Stil ve Ayarlar Yapılandırması menüsünde, sayfalarınız için varsayılan renkleri ve yazı tiplerini ayarlayabilirsiniz. Elementor’da web sitenizin tamamı için genel ayarları da yapılandırabilirsiniz.

Elementor stil menüsü nasıl kullanılır

Kaynak: Elementor

Elementor, yerleşik bir Revizyon Geçmişi bölümü ile birlikte gelir. Eylemler sekmesinin altında, her eylem arasında ileri geri hareket ederek değişikliklerinizi takip edebilirsiniz. Revizyonlar sekmesi altında, revizyonlarınız arasında geçiş yapabilir ve önceki herhangi bir sürüme geri dönebilirsiniz.

Elementor Revizyon Geçmişi bölümü nasıl kullanılır

Elementor’da İlk Sayfanızı Nasıl Oluşturabilirsiniz?

Elementor, kullanım kolaylığı ile rakiplerinden sıyrılıyor. Platformda ilk sayfanızı oluşturarak kendiniz deneyin — kodlama becerisi gerekmez.

 • WordPress kontrol panelinize gidin.
 • Sayfalar’ı ve ardından Yeni Ekle’yi tıklayın.
 • Sayfa oluşturucuya girmek için Elementor ile Düzenle’yi tıklayın.
Elementor ile yeni sayfa nasıl düzenlenir
 • Elementor şöyle görünecek şekilde yüklenecek:
Elementor editörü nasıl kullanılır

Elementor editörü üç ana yapı taşından oluşur: Bölümler, Sütunlar ve Pencere Öğeleri. Bölümler en büyük yapı taşlarıdır. Bölümler içinde Sütun grupları ekleyebilirsiniz ve Pencere Öğeleri Sütunlar içinde barındırılır.

Mavi tutamacı kullanarak Bölümleri, Sütunları ve Pencere Öğelerini kontrol edersiniz. Blokları düzenlemek için tutamaca sağ tıklayın.

Elementor blokları nasıl kullanılır

Şablonlar, WordPress web sitenizi tasarlamanıza yardımcı olmak için önceden tasarlanmış Sayfalar ve Bloklardır. Sayfalar tam içerik düzenleridir, Bloklar ise alt bilgiler, başlıklar ve SSS’ler gibi önceden oluşturulmuş widget’lara sahip bölümlerdir.

Elementor, işiniz için şablonlardan herhangi birini kullanmanız için size tam bir lisans verir. Sayfa türüne, şablon adına veya etikete göre belirli şablonları aramak için bir alan vardır. Ayrıca, tüm şablonlar mobil uyumludur. Bunları tek bir tıklama ile herhangi bir sayfaya ekleyebilirsiniz.

 • Ana düzenleme ekranından beyaz klasör simgesine tıklayın.
 • Bir şablonu önizlemek için büyüteç simgesine tıklayın.
Elementor şablonları nasıl kullanılır
 • İstediğiniz şablonu seçmek için sağ üst köşedeki yeşil Ekle düğmesini tıklayın .

Sayfanızı tasarlamayı bitirdiğinizde, önizleyebilir ve ardından yayınlayabilirsiniz.

 • Elementor düzenleyicinin sağ tarafındaki alt panele gidin.
 • Sayfanızın önizlemesini görmek için göz simgesini tıklayın.
 • Yayınlamak için yeşil Yayınla düğmesini tıklayın.
Elementor şablon örneği nasıl kullanılır

Elementor’da Gelişmiş Özellikler Nasıl Kullanılır

Elementor’un pro sürümü, WordPress web sitenizi bir sonraki seviyeye taşımak için gelişmiş özellikler sunar. Daha fazla widget, bir tema oluşturucu, açılır pencere oluşturucu ve özel alan özelliklerine erişim elde edersiniz.

Elementor’da Popup Nasıl Oluşturulur

Açılır formlar, potansiyel müşterilerden e-posta adresleri almanıza yardımcı olur. Elementor, pop-up oluşturucusuyla bu formları oluşturmayı kolaylaştırır. Kendi pop-up’ınızı oluşturmak için bu talimatları izleyin.

 • WordPress kontrol panelinizde Şablonlar> Açılır Pencereler> Yeni Ekle’ye gidin.
 • Şablonunuzu adlandırın ve Şablon Oluştur’u tıklayın.
 • Kitaplıktan bir şablon seçin veya kendi tasarımınızı oluşturun.
 • Yayınla’yı ve ardından Kaydet ve Kapat’ı tıklayın.
 • Elementor’da yeni bir sayfa açın (PC kullanıcıları için CTRL + E; Mac kullanıcıları için Command + E).
 • Bir düğme widget’ını sürükleyin.
 • Düzen altında, Bağlantı> Dinamik> Eylemler> Açılır Pencereyi seçin.
 • Popup> Açılır Pencereyi Aç seçeneğine gidin ve oluşturduğunuz açılır pencereyi seçin.
 • Canlı sayfaya gidin.
 • Ardından, düğmeye tıklayın ve açılır pencerenin göründüğünü görün.
 • Şöyle görünebilir:
Elementor açılır pencere oluşturucu nasıl kullanılır

Kaynak: Elementor

Elementor’da WooCommerce Ürün Sayfasını Özelleştirme

WooCommerce, işletmeniz için bir çevrimiçi mağaza oluşturmanıza yardımcı olacak popüler bir e-ticaret platformudur. Elementor ile birlikte satışlarınızı artırmak için özel ürün sayfaları oluşturursunuz.

Ürün sayfanızı özelleştirmeden önce, WooCommerce ve Elementor’u WordPress panonuza kurmanız ve etkinleştirmeniz gerekir. Ayrıca web sitenize birkaç ürün eklemek isteyeceksiniz. WooCommerce kurulumu hakkında buradan bilgi edinebilirsiniz.

Kurulumdan sonra artık ürün sayfanızı tasarlayabilirsiniz. Bu adımları takip et.

 • WordPress panonuzda Elementor> Şablonlarım’a gidin.
 • Yeni Ekle düğmesine tıklayın.
 • Şablon türünüz olarak Tek Ürün’ü seçin ve Şablon Oluştur’u tıklayın.
 • Elementor Kitaplığı yüklenecektir.
 • Ardından, önceden tasarlanmış bir ürün sayfası şablonu seçin veya sıfırdan bir tane oluşturun.
Elementor ürün sayfası şablonu nasıl kullanılır

Kaynak: Elementor

 • Şablonda, sayfanızı özelleştirmek için farklı ürün widget’ları ekleyin. Tam listeyi burada bulabilirsiniz.
  Elementor ürün sayfası widget'ları nasıl kullanılır

Kaynak: Elementor

 • Sayfanızı önizlemeye hazır olduğunuzda, sol alt paneldeki göz simgesine tıklayın.
 • Ayarlar’a tıklayın , ardından görüntülemek istediğiniz ürünü seçin.
 • Şöyle görünebilir:
Elementor ürün sayfası örneği nasıl kullanılır

Kaynak: Elementor

 • Sayfanızı yayınlamak için, sol alt paneldeki yeşil Yayınla düğmesini tıklayın.

Elementor Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Elementor hakkında hala sorularınız mı var? Sorun değil. Yanıtlarla birlikte eklenti hakkında sık sorulan birkaç soru burada.

 • Elementor’un maliyeti nedir?

Elementor, WordPress kullanıcıları için ücretsiz bir eklentidir. Ek özelliklerin kilidini açmak istiyorsanız, pro sürümünü edinebilirsiniz. Fiyatları burada bulabilirsiniz.

 • Elementor tüm temalarla çalışıyor mu?

Evet, WordPress’in kodlama standartlarını takip eden tüm temalarla çalışır.

 • Elementor web sitenizi yavaşlatıyor mu?

Elementor, en hızlı sayfa oluşturuculardan biridir. Ancak, bazı web siteleri yavaş yükleme sürelerine neden olabilir.

Her türlü soru ve sorunlarınız için bizimle sayfanın aşağısında ki yorum aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Elementor Pro Satın Al | Sürükle Bırak Site Yapıcı 50 TL

Elementor Pro sayesinde artık HTML, CSS, PHP vb. hiçbir kodlama dilini bilmeden sadece Sürükle-Bırak yöntemi ile kendi WordPress Temanı tasarlayabilirsin.

Elementor Pro, web içerik oluşturucularının profesyonel, piksel açısından mükemmel web siteleri oluşturmak için ihtiyaç duydukları tüm araçları tamamlar. Sektör lideri Tema Oluşturucu, görsel form widget’ı, özel CSS ve diğer birçok devrim niteliğindeki özelliği içerir.

Beğendiğiniz web sayfalarının birebir aynısını yapabilmenizi sağlayacak bu aracı şimdi satın alabilirsiniz.

Elementor, WordPress için ücretsiz bir site oluşturucu eklentisidir. Temel olarak size WordPress üzerinde kullanabileceğiniz bir sürükle bırak yüzü vererek, site oluşturma sürecinin Wix veya Squarespace gibi popüler oluşturuculara benzemesini sağlar.

Kodlama bilgisine gerek olmadan hazır bir şablon seçebilir veya dilediğiniz yere yerleştirebileceğiniz ögelerle bol özelliğe sahip sitenizi oluşturabilirsiniz.

Elementor’u yükledikten sonra:

 • İhtiyacınız olan stil, düzen veya işlevleri içeren yeni sayfalar veya yeni bir site oluşturabilirsiniz. Mevcut WordPress temanızın sunduklarıyla sınırlı olmazsınız.
 • Elementor tüm WordPress temalarıyla çalıştığı için geçerli temanızı koruyabilirsiniz (WordPress Sürüm 5.0 veya üzeri olduğu sürece).
 • Kullanacağınız tamamen ayrı (ve çok daha sezgisel) bir editöre sahip olacaksınız. WordPress’in yerel düzenleme arabirimini kullanmanız geremez.
 • Sayfalarınızı veya sitenizi ön taraftan düzenliyorsunuz. Yani ziyaretçilerinizin tarayıcılarında gördüklerini tam olarak görebilirsiniz. Taslakları ve önizlemeleri tekrar tekrar kaydetmeniz gerekmez.

Elbette, benzer özellikler sunan başka oluşturucular da var. Ancak genellikle büyük bir dezavantaja sahipler. Ya muhteşem düzenleme özellikleri var ve ücretsiz planları yok, ya da çok daha az şablona sahipler (o kadar da iyi görünmeyen) ve ücretsiz plan sunuyorlar.

Elementor Pro Neler Sunuyor?

Elementor Pro’nun en cazip özelliklerinden bazıları:

 • Size özel Custom Header, Footer ve Sidebar oluşturma olanağı,
 • 300’den fazla özel şablon,
 • 100’den fazla premium Blok şablonu,
 • Aynı widgetı sitenizdeki birden çok sayfada kullanma Widgetınızda bir değişiklik yapmanız gerektiğinde, bunu bir kez yapmanız yeterli olacaktır Tüm sayfalarda otomatik olarak güncellenir.
 • Elementor Tema Oluşturucu – Elementor’un altbilgiler, üstbilgiler ve daha fazlası için şablonlarını kullanarak kendi temanızı sıfırdan oluşturabilirsiniz.
 • WooCommerce Oluşturucu – 18 WooCommerce widgetı ile çevrimiçi mağaza kurmanızı sağlar.
 • MailChimp entegrasyonu dahil, görerek form ve açılır pencere oluşturma.
 • Ve daha fazlası

 

Malatya SEO Uzmanı

SEO denilince aklımıza bir hayli soru işareti geliyor. Web siteleri için tartışılmaz bir gereklilik olan site içi SEO düzenlemeleri bütün sitenin içeriği ile alakalı olan geniş bir konudur aslında. Seo çalışması, tasarım bittikten sonra seo yapıp bırakalım şeklinde anlık bir uygulama değildir. Düzenli olarak yapılıp sistemli bir şekilde takibi gereken bir iştir sürekli kontrol edilmesi ve seo uzmanı tarafından güncellenmesi gerekir.

Malatya SEO 

Birçok Malatya Seo firması vardır fakat bizim gibi işini severek yapan bir ekibin elinden çıkan işler her zaman kendisini göstermektedir. (Şehir) seo firmaları arasında hemen dikkat çeken firmamızın genç ekibiyle, işletmenizin arama motorlarındaki sıralamasının üst sıralara taşınacağından hiç şüpheniz olmasın. (Şehir) seo, diye Google da arama yaptığınızda internette karşınıza birçok site çıkacaktır. Rekabet oldukça fazladır. Rekabetin fazla olmasının nedeni, firma sahiplerinin internet kullanıcılarının potansiyellerini fark etmeleridir. İnternet üzerinde yapılan her arama potansiyel müşteri demektir bu potansiyel müşteriler de genelde arama motorlarının ilk sayfasından, ileriye gitmeyi tercih etmezler yani (firmamızın ismi) den seo hizmeti alan firma üst sıralarda yer alıp potansiyel müşterileri, müşteriye çevirirken arama motorunun alt sayfalarında kalan firmalar pastadan paylarını çok az almaktadırlar. (Firmamızın ismi) olarak müşterilerimizi daimi olarak arama motorlarının en üst sıralarında layık görürüz. Çalıştığımız firmaların arama motoru sıralamalarını seo çalışması yaptıran diğer rakiplerinden üstte olmasını sağlarız seo her zaman güncellemeye muhtaç olan bir yapıdadır. Arama motorlarının güncel algoritmalarının takip edilip, yeni stratejilerin belirlenmesi gerekir. Doğal yollardan yapılan seo çalışması arama motorları için çok daha kıymetledir. Yeni stratejiler belirlenirken doğal yolların seçildiğine emin olmak gerekir seo uzmanı gençlerimizin dikkat ettiği hususlardan birisi de budur

Malatya Web Tasarım | Yazılım ve SEO Hizmetleri

Malatya Web Tasarım

Malatya Web Yazılım ve Tasarım, İnternet Site Tasarımı, Hosting, Domain Hizmeti sunan uzman web tasarımcı ekibimizle ; firmanızın, ürün ve hizmetlerini web dünyasında en doğru şekilde temsil etmenizi ve ihtiyacınız olan kurumsal web site hizmetlerini Malatya Web Uzmanı ekibi olarak en kaliteli ve en uygun web tasarım fiyatlarını siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Bir projeniz var ya da mevcut işletmeniz için bir internet mağazası oluşturmak istiyorsanız; işletmeniz internet görünürlüğünü arttırarak müşteri kitlenizi büyütmeyi planlıyorsanız doğru adrestesiniz. 

Malatya Web Tasarım Uzmanı

Malatya ve çevre illerinde  faaliyet gösteren firmalar için; Kurumsal İnternet Sitesi, E-Ticaret Sitesi/Online Satış, Haber Siteleri, Kişisel Bloglar, Firma Rehberi Siteleri, Ürün Tanıtım siteleri, İlan Siteleri, Bireysel İnternet Sitesi, Köy ve Dernek siteleri, Sanayi ve Kooperatif Siteleri nin yanı sıra Google Kayıt, Google Haritalarına Kayıt, Google Firma Rehberlerine Kayıt, Google AdWords Reklamları, Google Analytics Ziyaretçi İstatistikleri , vb. Kurumsal Web Tasarım ve Google Hizmetleri vermektedir.

Balık Web Tasarım ve diğer kurumsal hizmetlerini almak, veya bilgi edinmek için Whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Malatya Web Hizmetleri yapan Balık Dijital profesyonel Web tasarımcı ve grafiker ekibiyle; firmanızın ihtiyacı olan Google Uyumlu Web Siteleri tasarlar; Web Sitesi Güncelleme, Web Sitesi Yapma, Domain – İsim Tescil, Hosting-Barındırma Hizmeti Grafik ve Diğer Web Tasarım Hizmetlerini Özenle Yapmaktadır.

Malatya Web Yazılım

Malatya Web Uzmanı alanında profesyonel olarak çalışan birçok uzman freelancer’ın bir araya gelmesi ile oluşan bir ekiptir. Amacımız en iyi hizmeti sizlere ulaştırmak. Son derece önemli olan işletmenizin reklamını internet ortamında oluşturabilmenizde internet sitenizi kurabilmenizde yardımcı olmak isteriz. Hızla değişen ve sürekli gelişen teknoloji dünyasını yakından takip ederek müşteri odaklı çözümlerle alanında uzman kadromuz görsel tasarımları inovatif fikirleri ile birleştirerek müşterilerimize sunuyoruz.

Malatya Web Geliştirme olarak verdiğimiz tüm hizmetlerin tüm aşamalarında müşterilerini haberdar etmektedir. Geliştirdiğimiz projelerde müşterilerimizin marka değerini göz ardı etmiyoruz ve bizde artı bir değer katmak isteriz. Koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz bu doğrultuda sadece proje teslimi değil danışmanlık da veriyoruz, müşterilerimizi projeleriyle baş başa bırakmıyor yol haritası sunuyoruz.

Malatya SEO uzmanı

Google gibi arama motorlarının algoritmalarındaki gelişmelerini her an takipteyiz. SEO uyumlu web sitesi ve web tasarımlarının altyapısını SEO uyumlu olarak geliştirmekteyiz. Bu sayede müşterileriniz Google gibi arama motorlarından sitenize kolayca ulaşabilirler. İnternet dünyasının en arka sokaklarında kaybolan bir web sitesi olmak yerine işlek bir caddede müşterilerine hızlıca ulaşan bir web sitesi olduğunu düşünün. Google’da sizlerin sunduğu ürün veya hizmetleri arayan kişiler sizleri kolaylıkla buluyor. Web sitenizi dilerseniz Google reklam hizmetimizle sizlerin ürün ya da hizmetinizi internette arayanlarla buluşturabiliriz. İnternet sitesi yapan veya yaptıran firmaların en büyük hatalarından biri sadece web sitemiz olsun diye yapılan sitelerdir.

 Sadece sizin bileceğiniz ve ziyaret edeceğiniz bir web sitesi kaybedilmiş para ve vakitten ibarettir. Yapılan web sitesi ilgili firmanın bulunduğu ve hitap ettiği kesime göre arama motorlarında ve sosyal medyada bulunabilen müşterisine ulaşan ve para kazandıran bir site olmalıdır.

Verdiğimiz hizmetler

-Yönetilebilir ve Dinamik Web Siteleri

-SEO Uyumlu Web Siteleri

-Sosyal Medya Danışmanlığı

-İç ve Dış SEO çalışmaları

-Rakip Analizleri

-Google Reklamları Danışmanlığı

-Domain ve Hosting hizmeti

-Dijital pazarlama fikirleri

-Google reklamları

-Alan adı hizmeti

 

Malatya ve ilçelerinde Web Tasarımhizmeti sunan kadromuz; Her Gün Değişen ve Hızla Büyüyen Web Teknolojilerini yakından takip ederek ve Müşteri Potansiyelini Hızla geliştirerek, ‘Müşteri Memnuniyeti’ misyonuna sahip bir Webtasarım Firmasıdır, Web Tasarım alanınında Sektörel Firma ve Kurumlara Profesyonel Web Hizmetleri Sunmaya Devam Etmektedir.

Malatya Web Tasarım size vereceği profesyonel web tasarımı hizmetleri ile daha fazla müşteri kaybı yaşamanızın önüne geçecektir. Web tasarımcı arkadaşlarımızın sizin için en uygun web dizaynına karar vererek size eşsiz bir web tasarımı yapacaklardır. Web tasarımı ücretlerimiz verdiğimiz hizmet kalitesiyle mukayese edildiğinde son derece uygundur.

Tecrübelerimize göre başarılı bir web tasarımı projesi için;

* Müşteriyi iş ortağı olarak gören bir anlayış;
* Başarıya odaklanma;
* Uzmanlık
* Tecrübe
* Takım çalışması;
* Müşterinin ve sektörünün kapsamlı analizi;
* Stratejik planlama ve iş modeli oluşturma;
* Hızlı uygulama, gerekir.

Siz de daha fazla vakit kaybetmeden hemen bizi arayarak kaliteli bir web sitesi tasarımına sahip olabilirsiniz.

Değerli Müşterimiz Bizimle İrtibata Geçerek Projeniz Hakkında Bilgi ve Fiyat Teklifi Alabilirsiniz 

(Çözüldü) paket yüklenemedi. tema style.css stil dosyası içermiyor. hatası

Themeforest temalarını marketten aldığınızda rar dosyasında bulunan zip dosyalarını çıkarmadan yüklemeye çalıştığınızda ”paket yüklenemedi. tema style.css stil dosyası içermiyor. ” hatası ile karşılaşırsınız. Bu yüzden temanın ana dosyasını ve child dosyasını rar’dan çıkardıktan sonra yüklemelisiniz.

Konu çözüme ulaştığına göre projenize dönebilirsiniz 🙂

WordPress Hızlandırma, Full Demo Kurulumu, Sanal Pos Entegrasyonu gibi birçok konuda hizmet veriyoruz. Takıldığınız yerlerde iletişime geçebilir, destek hizmeti alabilirsiniz.