Sizlerden gelen talepler doğrultusunda düzenlediğimiz hizmet alanları
E-Ticaret Yönetimi
Satış yapacağınız pazarın ihtiyaçlarını ve rakipleriniz durumunu analiz eder, onların hatalarını ve müşterilerinizin isteklerini düzenlibir şekilde kontrol edip, sektörde bir adım önde olmanız için çalışırız.

Veri Analizi
SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), Sosyal Medya Yönetimi ve SEM (Dijital Reklam Yönetimi) ile ilgili firmalara özel belirlenen stratejiler ve hedefler doğrultusunda çalışmalar yapmakta ve bu çalışmalarla ilgili detaylı analiz ve raporlar sunarak müşterilerimizi süreç ve sonuçla ilgili bilgilendirmekteyiz. Böylece müşterilerimizle sürekli etkileşerek süreci başarılı bir şekilde tamamlamaktayız.

Google Trusted Verifier
Google My Business hesaplarınız için anlık doğrulama ve askıya alınan hesaplarınız için tekrar anlık hesap açma hizmeti vermekteyiz. Google 3.taraf politikalarına uygun olarak pin alamayan ya da beklemek istemeyen müşterilerimiz için pratik çözümler sağlamaya çalışıyoruz. Çoklu konum doğrulama ve google işletme doğrulaması için iletişime geçebilirsiniz.

Marka Yönetimi
Bir markalaşma sürecidir. Kurum, ürün ya da kişilerin faydalanabileceği bu hizmet, müşterilerin aklında kalıcı etki yaratmak ve diğer rakipleri arasında öne çıkma yarışıdır. Bu yarışa bir tür pazarlama ve iletişim yöntemlerinden geçerek hazırlanılır.

SEO Danışmanlığı
SEO genel olarak iyi bir web sitesi ve her anlamda iyi optimize edilmiş içeriklerin, backlinklerle desteklenerek doğru ve nokta atışı yapılarak hedef kitleye ulaştırılması esasına dayanır. Alacağınız hizmet sonrası, raporlarınızı birlikte inceler, site trafiğinizi analiz ederek yönlendirmeler sağlarız.

Themeforest Destek
Pek çok müşterimizden aldığımız şikayet doğrultusunda yeni bir hizmet alanı oluşturmayı karar verdik. Tüm satın alma sonrası sorunlarınız yahut geliştirme önerileriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Backlink Building
Aslında SEO Danışmanlık hizmeti içerisinde bahsetmek istesekte son zamanlarda giderek artan öneminden dolayı ayrı bir hizmet alanı oluşturma ihtiyacı hissettik

Web sitenize neden önem vermelisiniz?

Mesela bir avutsanız, web sitenize gelen ziyaretçileri asla elleri boş göndermemelisiniz.
Yazmış olduğunuz makalelerle hem ziyaretçilerinizin sonrasında size müvekkil olarak dönmesini hem de onların sizi çevrelerindeki insanlara referans vermelerini sağlarsınız. Kullanımı zor, karmaşık ve tamamen anahtar kelimelerle hazırlanmış ya da aldatıcı başlıklar atılarak ziyaretçi çekilmeye çalışılmış bir web sitesi sizin güvenilirliğinize, dolayısıyla markanıza zarar verecektir.

Kaliteli ve iyi SEO teknikleri uygulanmış bir web sitesiyle markanızı zirveye çıkarabilirsiniz. SEO her ne kadar avukatlar tarafından geç farkedilmiş olsa da şu an pek çok hukuk bürosu bu konuda yoğun çalışıyor.

Geç kalmadan siz de bir yerden başlayabilirsiniz.

× Whatsapp Destek