Hakkımızda

Biz Balık Tasarım!

Mükemmelliği tam zamanında sunarak bireylerin, şirketlerin, ajansların ve genel toplumun verinin gücünden gerçekten faydalanmasına yardımcı olmayı kesinlikle seviyoruz.

Ekibimiz

"İşte bu!" dedik

Sektörde geniş köklere sahip, ortak tutkumuzla birleşen, inanılmaz derecede yetenekli bireylerden oluşan çok çeşitli bir karışımdan oluşuyoruz.

Hizmetler

Marcus Alejandro

Founder, CEO

Jane Phasel

Chief Marketing Officer

Nicolas Raimond

Founder, CSO

Jaques Dephan

Chief Analitics Officer

Alex Thompson

Chief Technology Officer

Maria Lopez

Chief Partnership Officer

Ceryl Bauman

Chief Financial Officer

Filip Petoup

Chief of Staff

Neye inanıyoruz

Yaptığımız işi seviyoruz

Kullanıcılarınızın sevdiği güzel bir web sitesi sunmak için mevcut en iyi teknolojileri katı standartlarla ve yüksek nitelikli ekibimizle birlikte kullanıyoruz.

Her Gün Daha İyi

İşletmelerin çevrimiçi varlıklarını geliştirmelerine, olağanüstü sonuçlar elde etmelerine ve gerçekten büyümelerine yardımcı olmaya adanmış bir dijital pazarlama ve SEO ajansıyız.

Her sözü yerine getirin

Tasarımcılarımız yüzlerce WordPress web sitesi hazırladı. Ayrıca piyasadaki en beğenilen WordPress temalarından ikisini de oluşturduk.

+8

Yılların
deneyimi

+60

Tamamlanmış
projeler

+90

Ajans
üyeleri

See our work

Arama motoru optimizasyonu

Birsen Hukuk ve Danışmanlık

Birsen Hukuk ve Danışmanlık, çeşitli hukuk alanlarında (ceza, idare, aile, vergi, tüketici, şirketler, miras, iş hukuku vb.) hizmet veren bir hukuk bürosudur. Web sitesinde,...
Arama motoru optimizasyonu

Kayro-Fit Fizyoterapi Danışmanlık Merkezi

Kayrofit web sitesi, fizyoterapi ve kayropraktik tedavi hizmetleri sunan bir merkez olarak tasarlanmıştır. Anasayfada, hizmetler, ekip bilgileri ve hasta memnuniyetine vurgu yapılmış. Menülerde "Hakkımızda",...
E-ticaret geliştirme

Dilek Şimşek Beauty Clinic

Dilek Şimşek Beauty Clinic web sitesi, güzellik ve estetik hizmetleri sunan bir merkez olarak tasarlanmıştır. Site, kullanıcı dostu ve modern bir arayüze sahiptir. Anasayfada...